Making this tournament was EASY! CHEAP! QUICK!

Anybody can do it!

Making this tournament was EASY! CHEAP! QUICK!

Game Competition Group Day Time Field Referee Home Team Score Away Team Status
11V_01 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
08:30
LN3 Ander Amasorrain
(1 x 20 mins)
NuPS Valkoinen 0-3 BK-46 Vit Finished
11V_02 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
08:30
LN4 Kjell Dahlberg
(1 x 20 mins)
LePa Musta 1-0 EIF Vit Finished
11EP01 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
08:55
LN4 Kjell Dahlberg
(1 x 20 mins)
NuPS Musta 3-3 BK-46 Röd Finished
11V_03 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
08:55
LN3 Ander Amasorrain
(1 x 20 mins)
FC SauPa P2011 Leijonat 1-1 ViTa Musta Finished
08H01 P08 Haaste Ryhmä A sat 05.10.2019
09:00
TN1 Otto Enberg
(1 x 24 mins)
IIF fotboll 0-1 BK-46 blå Finished
08H02 P08 Haaste Ryhmä A sat 05.10.2019
09:00
TN2 Kevin Koskinen
(1 x 24 mins)
FC Kirkkonummi White 1-0 BK-46 vit Finished
08K01 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
09:00
LN1 Nisse Laine
(1 x 24 mins)
FC Honka Akatemia 1-1 LoPa Valkoinen Finished
11EP02 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
09:20
LN3 Ander Amasorrain
(1 x 20 mins)
FC LU 0-3 EIF Grön Finished
11V_04 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
09:20
LN4 Kjell Dahlberg
(1 x 20 mins)
FC HIK P11-12 5-0 HPS valkoinen Finished
08H03 P08 Haaste Ryhmä B sat 05.10.2019
09:30
TN1 Otto Enberg
(1 x 24 mins)
Honka Keltainen B 1-2 FC HIK Finished
08H04 P08 Haaste Ryhmä B sat 05.10.2019
09:30
TN2 Kevin Koskinen
(1 x 24 mins)
TuNL Haaste08 2-0 FC Viikingit valkoinen Finished
08K02 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
09:30
LN1 Nisse Laine
(1 x 24 mins)
BK-46 röd 1-1 TP-49 Finished
11EP03 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
09:45
LN4 Kjell Dahlberg
(1 x 20 mins)
FC SauPa P2011 Karhut 1-2 NuPS Musta Finished
11V_05 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
09:45
LN3 Ander Amasorrain
(1 x 20 mins)
LePa Musta 7-2 NuPS Valkoinen Finished
08H05 P08 Haaste Ryhmä C sat 05.10.2019
10:00
TN1 Otto Enberg
(1 x 24 mins)
FC Kirkkonummi T08 2-1 Honka Keltainen A Finished
08H06 P08 Haaste Ryhmä C sat 05.10.2019
10:00
TN2 Kevin Koskinen
(1 x 24 mins)
LoPa Sininen 0-0 NKFC U12A Finished
08K03 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
10:00
LN1 Nisse Laine
(1 x 24 mins)
HJK 08 12-0 LoPa Valkoinen Finished
11V_06 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
10:10
LN3 Toffe Malmberg
(1 x 20 mins)
EIF Vit 1-1 Lohjan Pallo P2011 Musta Finished
11V_07 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
10:10
LN4 Johan Westerlund
(1 x 20 mins)
EPS Musta 1-1 FC SauPa P2011 Leijonat Finished
08H07 P08 Haaste Ryhmä A sat 05.10.2019
10:30
TN1 Otto Enberg
(1 x 24 mins)
BK-46 blå 0-1 FC Kirkkonummi White Finished
08H08 P08 Haaste Ryhmä A sat 05.10.2019
10:30
TN2 Kevin Koskinen
(1 x 24 mins)
BK-46 vit 1-1 IIF fotboll Finished
08K04 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
10:30
LN1 Nisse Laine
(1 x 24 mins)
FC Honka Akatemia 1-1 TP-49 Finished
11EP04 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
10:35
LN3 Toffe Malmberg
(1 x 20 mins)
FC LU 2-6 BK-46 Röd Finished
11EP05 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
10:35
LN4 Johan Westerlund
(1 x 20 mins)
EIF Grön 6-2 FC SauPa P2011 Karhut Finished
12_01 P12 sat 05.10.2019
10:35
PN1 Barcklay Dolinski
(1 x 20 mins)
IIF P12 0-4 LeKi-futis 12/13 Finished
12_02 P12 sat 05.10.2019
10:35
PN2 Mats Grönblom
(1 x 20 mins)
BK-46 Vit 2-2 LePa Sininen Finished
08H09 P08 Haaste Ryhmä B sat 05.10.2019
11:00
TN1 Kim Björklund
(1 x 24 mins)
FC HIK 1-1 TuNL Haaste08 Finished
08H10 P08 Haaste Ryhmä B sat 05.10.2019
11:00
TN2 Mats Lillqvist
(1 x 24 mins)
FC Viikingit valkoinen 2-1 Honka Keltainen B Finished
08K05 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
11:00
LN1 Gimi Bushi
(1 x 24 mins)
BK-46 röd 1-5 HJK 08 Finished
11V_08 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
11:00
LN3 Toffe Malmberg
(1 x 20 mins)
ViTa Musta 1-5 FC HIK P11-12 Finished
11V_09 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
11:00
LN4 Johan Westerlund
(1 x 20 mins)
Lohjan Pallo P2011 Musta 4-1 BK-46 Vit Finished
12_03 P12 sat 05.10.2019
11:00
PN1 Barcklay Dolinski
(1 x 20 mins)
EIF Vit 1-2 LePa Keltainen Finished
12_04 P12 sat 05.10.2019
11:00
PN2 Craig R
(1 x 20 mins)
EIF Grön 1-6 KSF P 2012 Finished
11EP06 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
11:25
LN4 Johan Westerlund
(1 x 20 mins)
NuPS Musta 3-2 EIF Grön Finished
11V_10 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
11:25
LN3 Toffe Malmberg
(1 x 20 mins)
HPS valkoinen 7-1 EPS Musta Finished
12_05 P12 sat 05.10.2019
11:25
PN1 Barcklay Dolinski
(1 x 20 mins)
NuPS keltaiset 6-1 FC Wild/ valkoinen Finished
12_06 P12 sat 05.10.2019
11:25
PN2 Emil Björklund
(1 x 20 mins)
ViTa Oranssi P13-14 0-4 LePa Vihreä Finished
08H11 P08 Haaste Ryhmä C sat 05.10.2019
11:30
TN1 Kim Björklund
(1 x 24 mins)
Honka Keltainen A 3-0 LoPa Sininen Finished
08H12 P08 Haaste Ryhmä C sat 05.10.2019
11:30
TN2 Mats Lillqvist
(1 x 24 mins)
NKFC U12A 0-0 FC Kirkkonummi T08 Finished
08K06 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
11:30
LN1 Gimi Bushi
(1 x 24 mins)
TP-49 1-0 LoPa Valkoinen Finished
11EP07 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
11:50
LN3 Rasmus Surakka
(1 x 20 mins)
FC LU 5-4 FC SauPa P2011 Karhut Finished
11V_11 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
11:50
LN4 Leevi Knaapinen
(1 x 20 mins)
NuPS Valkoinen 1-3 EIF Vit Finished
12_07 P12 sat 05.10.2019
11:50
PN1 Barcklay Dolinski
(1 x 20 mins)
NuPS mustat 0-2 BK-46 Röd Finished
12_08 P12 sat 05.10.2019
11:50
PN2 Emil Björklund
(1 x 20 mins)
LeKi-futis 12/13 3-1 LePa Keltainen Finished
08H13 P08 Haaste Ryhmä A sat 05.10.2019
12:00
TN1 Kim Björklund
(1 x 24 mins)
BK-46 blå 4-0 BK-46 vit Finished
08H14 P08 Haaste Ryhmä A sat 05.10.2019
12:00
TN2 Mats Lillqvist
(1 x 24 mins)
IIF fotboll 1-2 FC Kirkkonummi White Finished
08K07 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
12:00
LN1 Gimi Bushi
(1 x 24 mins)
HJK 08 5-0 FC Honka Akatemia Finished
11EP08 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
12:15
LN3 Rasmus Surakka
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd 3-1 EIF Grön Finished
11V_12 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
12:15
LN4 Leevi Knaapinen
(1 x 20 mins)
LePa Musta 4-2 Lohjan Pallo P2011 Musta Finished
12_09 P12 sat 05.10.2019
12:15
PN1 Craig R
(1 x 20 mins)
BK-46 Blå 0-6 FC Wild/ sininen Finished
12_10 P12 sat 05.10.2019
12:15
PN2 Niklas Ahlfors
(1 x 20 mins)
IIF P12 2-8 BK-46 Vit Finished
08H15 P08 Haaste Ryhmä B sat 05.10.2019
12:30
TN1 Kim Björklund
(1 x 24 mins)
FC HIK 1-1 FC Viikingit valkoinen Finished
08H16 P08 Haaste Ryhmä B sat 05.10.2019
12:30
TN2 Mats Lillqvist
(1 x 24 mins)
Honka Keltainen B 3-2 TuNL Haaste08 Finished
08K08 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
12:30
LN1 Gimi Bushi
(1 x 24 mins)
BK-46 röd 2-1 LoPa Valkoinen Finished
11EP09 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
12:40
LN3 Rasmus Surakka
(1 x 20 mins)
NuPS Musta 6-1 FC LU Finished
11V_13 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
12:40
LN4 Leevi Knaapinen
(1 x 20 mins)
FC SauPa P2011 Leijonat 0-4 FC HIK P11-12 Finished
12_11 P12 sat 05.10.2019
12:40
PN1 Craig R
(1 x 20 mins)
ViTa Oranssi P13-14 2-5 KSF P 2012 Finished
12_12 P12 sat 05.10.2019
12:40
PN2 Niklas Ahlfors
(1 x 20 mins)
LePa Sininen 2-2 EIF Vit Finished
08H17 P08 Haaste Ryhmä C sat 05.10.2019
13:00
TN1 Lucas Rothwell
(1 x 24 mins)
LoPa Sininen 0-1 FC Kirkkonummi T08 Finished
08H18 P08 Haaste Ryhmä C sat 05.10.2019
13:00
TN2 Jacob Lillqvist
(1 x 24 mins)
Honka Keltainen A 3-1 NKFC U12A Finished
08K09 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
13:00
LN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
TP-49 0-8 HJK 08 Finished
11EP10 P11 Enemmän Ryhmä sat 05.10.2019
13:05
LN3 Rasmus Surakka
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd 5-2 FC SauPa P2011 Karhut Finished
11V_14 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
13:05
LN4 Leevi Knaapinen
(1 x 20 mins)
HPS valkoinen 3-1 ViTa Musta Finished
12_13 P12 sat 05.10.2019
13:05
PN1 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
NuPS keltaiset 3-0 EIF Grön Finished
12_14 P12 sat 05.10.2019
13:05
PN2 Niklas Ahlfors
(1 x 20 mins)
FC Wild/ valkoinen 0-2 LePa Vihreä Finished
08H19 P08 Haaste R10-12 sat 05.10.2019
13:30
TN1 Lucas Rothwell
(1 x 24 mins)
BK-46 vit
(#4 Ryhmä A)
1-3 Honka Keltainen B
(#4 Ryhmä B)
Finished
08H20 P08 Haaste R7-9 sat 05.10.2019
13:30
TN2 Jacob Lillqvist
(1 x 24 mins)
IIF fotboll
(#3 Ryhmä A)
3-1 FC Viikingit valkoinen
(#3 Ryhmä B)
Finished
08K10 P08 Kilpa Ryhmä sat 05.10.2019
13:30
LN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
FC Honka Akatemia 2-0 BK-46 röd Finished
11V_15 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
13:30
LN3 Axel Store
(1 x 20 mins)
EPS Musta 1-6 FC HIK P11-12 Finished
11V_16 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
13:30
LN4 Leevi Knaapinen
(1 x 20 mins)
BK-46 Vit 2-5 EIF Vit Finished
12_15 P12 sat 05.10.2019
13:30
PN2 Niklas Ahlfors
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd 1-5 FC Wild/ sininen Finished
11V_17 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
13:55
LN3 Axel Store
(1 x 20 mins)
NuPS Valkoinen 2-2 Lohjan Pallo P2011 Musta Finished
11V_18 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
13:55
LN4 Phille Ekblad
(1 x 20 mins)
HPS valkoinen 3-0 FC SauPa P2011 Leijonat Finished
12_16 P12 sat 05.10.2019
13:55
PN1 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
NuPS mustat 2-3 BK-46 Blå Finished
12_17 P12 sat 05.10.2019
13:55
PN2 Mats Grönblom
(1 x 20 mins)
LePa Keltainen 7-0 IIF P12 Finished
08H21 P08 Haaste R4-6 sat 05.10.2019
14:00
TN1 Lucas Rothwell
(1 x 24 mins)
BK-46 blå
(#2 Ryhmä A)
2-1 TuNL Haaste08
(#2 Ryhmä B)
Finished
08H22 P08 Haaste R1-3 sat 05.10.2019
14:00
TN2 Jacob Lillqvist
(1 x 24 mins)
FC Kirkkonummi White
(#1 Ryhmä A)
2-0 FC HIK
(#1 Ryhmä B)
Finished
11EP11
(3/4)
P11 Enemmän sat 05.10.2019
14:00
LN1a Kim Björklund
(1 x 20 mins)
EIF Grön
(#3 Ryhmä)
3-0 FC LU
(#4 Ryhmä)
Finished
11V_19 P11 Vähemmän Ryhmä B sat 05.10.2019
14:20
LN3 Axel Store
(1 x 20 mins)
EPS Musta 5-0 ViTa Musta Finished
11V_20 P11 Vähemmän Ryhmä A sat 05.10.2019
14:20
LN4 Phille Ekblad
(1 x 20 mins)
BK-46 Vit 4-1 LePa Musta Finished
12_18 P12 sat 05.10.2019
14:20
PN1 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
EIF Grön 3-4 LePa Vihreä Finished
12_19 P12 sat 05.10.2019
14:20
PN2 Mats Grönblom
(1 x 20 mins)
BK-46 Blå 2-5 NuPS keltaiset Finished
08H23 P08 Haaste R10-12 sat 05.10.2019
14:30
TN1 Lucas Rothwell
(1 x 24 mins)
LoPa Sininen
(#4 Ryhmä C)
0-1 BK-46 vit
(#4 Ryhmä A)
Finished
08H24 P08 Haaste R7-9 sat 05.10.2019
14:30
TN2 Jacob Lillqvist
(1 x 24 mins)
NKFC U12A
(#3 Ryhmä C)
2-0 IIF fotboll
(#3 Ryhmä A)
Finished
11EP12
(1/2)
P11 Enemmän sat 05.10.2019
14:30
LN1b Pekka
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd
(#1 Ryhmä)
1-5 NuPS Musta
(#2 Ryhmä)
Finished
11V_21
(9/10)
P11 Vähemmän sat 05.10.2019
14:45
LN4 Phille Ekblad
(1 x 20 mins)
NuPS Valkoinen
(#5 Ryhmä A)
4-1 ViTa Musta
(#5 Ryhmä B)
Finished
12_20 P12 sat 05.10.2019
14:45
LN3 Axel Store
(1 x 20 mins)
LeKi-futis 12/13 1-2 LePa Sininen Finished
12_21 P12 sat 05.10.2019
14:45
PN1 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd 0-5 KSF P 2012 Finished
12_22 P12 sat 05.10.2019
14:45
PN2 Mats Grönblom
(1 x 20 mins)
BK-46 Vit 0-4 EIF Vit Finished
08K13
(1/2)
P08 Kilpa sat 05.10.2019
15:00
LN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
HJK 08
(#1 Ryhmä)
4-0 FC Honka Akatemia
(#2 Ryhmä)
Finished
11V_24
(3/4)
P11 Vähemmän sat 05.10.2019
15:00
TN1 Pekka
(1 x 20 mins)
EIF Vit
(#2 Ryhmä A)
4-2 HPS valkoinen
(#2 Ryhmä B)
Finished
11V_25
(1/2)
P11 Vähemmän sat 05.10.2019
15:00
TN2 Craig R
(1 x 20 mins)
LePa Musta
(#1 Ryhmä A)
3-0 FC HIK P11-12
(#1 Ryhmä B)
Finished
11V_22
(7/8)
P11 Vähemmän sat 05.10.2019
15:10
LN3 Kim Björklund
(1 x 20 mins)
Lohjan Pallo P2011 Musta
(#4 Ryhmä A)
7-4 FC SauPa P2011 Leijonat
(#4 Ryhmä B)
Finished
11V_23
(5/6)
P11 Vähemmän sat 05.10.2019
15:10
LN4 Phille Ekblad
(1 x 20 mins)
BK-46 Vit
(#3 Ryhmä A)
4-0 EPS Musta
(#3 Ryhmä B)
Finished
12_23 P12 sat 05.10.2019
15:10
PN1 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
ViTa Oranssi P13-14 6-0 FC Wild/ valkoinen Finished
12_24 P12 sat 05.10.2019
15:10
PN2 Arthur
(1 x 20 mins)
NuPS mustat 0-5 FC Wild/ sininen Finished
08H25 P08 Haaste R4-6 sat 05.10.2019
15:30
TN1 Lucas Rothwell
(1 x 24 mins)
Honka Keltainen A
(#2 Ryhmä C)
2-2 BK-46 blå
(#2 Ryhmä A)
Finished
08H26 P08 Haaste R1-3 sat 05.10.2019
15:30
TN2 Craig R
(1 x 24 mins)
FC Kirkkonummi T08
(#1 Ryhmä C)
2-1 FC Kirkkonummi White
(#1 Ryhmä A)
Finished
08K12
(3/4)
P08 Kilpa sat 05.10.2019
15:30
LN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
TP-49
(#3 Ryhmä)
0-2 BK-46 röd
(#4 Ryhmä)
Finished
12_25 P12 sat 05.10.2019
15:35
LN3 Kim Björklund
(1 x 20 mins)
IIF P12 1-6 EIF Vit Finished
12_26 P12 sat 05.10.2019
15:35
LN4 Jens Fagerström
(1 x 20 mins)
BK-46 Vit 1-3 LeKi-futis 12/13 Finished
12_27 P12 sat 05.10.2019
15:35
PN1 Johan Nygård
(1 x 20 mins)
LePa Sininen 4-8 KSF P 2012 Finished
12_28 P12 sat 05.10.2019
15:35
PN2 Arthur
(1 x 20 mins)
LePa Keltainen 4-0 FC Wild/ valkoinen Finished
08H27 P08 Haaste R10-12 sat 05.10.2019
16:00
TN1 Lucas Rothwell
(1 x 24 mins)
Honka Keltainen B
(#4 Ryhmä B)
3-1 LoPa Sininen
(#4 Ryhmä C)
Finished
08H28 P08 Haaste R7-9 sat 05.10.2019
16:00
TN2 Craig R
(1 x 24 mins)
FC Viikingit valkoinen
(#3 Ryhmä B)
0-1 NKFC U12A
(#3 Ryhmä C)
Finished
08K11 P08 Kilpa sat 05.10.2019
16:00
LN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
LoPa Valkoinen Ryhmä #5 2-4 BK-46 P07BK-46 P07 Finished
12_29 P12 sat 05.10.2019
16:00
LN3 Jacob Lillqvist
(1 x 20 mins)
NuPS keltaiset 0-4 LePa Vihreä Finished
12_30 P12 sat 05.10.2019
16:00
LN4 Jens Fagerström
(1 x 20 mins)
BK-46 Blå 2-3 EIF Grön Finished
12_31 P12 sat 05.10.2019
16:00
PN1 Johan Nygård
(1 x 20 mins)
NuPS mustat 1-4 ViTa Oranssi P13-14 Finished
12_32 P12 sat 05.10.2019
16:25
LN3 Jacob Lillqvist
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd 0-6 LePa Sininen Finished
12_33 P12 sat 05.10.2019
16:25
LN4 Jens Fagerström
(1 x 20 mins)
BK-46 Vit 0-3 LePa Keltainen Finished
12_34 P12 sat 05.10.2019
16:25
PN1 Arthur
(1 x 20 mins)
EIF Vit 0-4 FC Wild/ sininen Finished
12_35 P12 sat 05.10.2019
16:25
PN2 Simon Gerke
(1 x 20 mins)
IIF P12 2-4 KSF P 2012 Finished
08H29 P08 Haaste R4-6 sat 05.10.2019
16:30
TN1 Lucas Rothwell
(1 x 24 mins)
TuNL Haaste08
(#2 Ryhmä B)
3-1 Honka Keltainen A
(#2 Ryhmä C)
Finished
08H30 P08 Haaste R1-3 sat 05.10.2019
16:30
TN2 Craig R
(1 x 24 mins)
FC HIK
(#1 Ryhmä B)
4-3 FC Kirkkonummi T08
(#1 Ryhmä C)
Finished
12_36 P12 sat 05.10.2019
16:50
LN3 Kim Björklund
(1 x 20 mins)
BK-46 Blå 3-2 FC Wild/ valkoinen Finished
12_37 P12 sat 05.10.2019
16:50
LN4 Jens Fagerström
(1 x 20 mins)
NuPS keltaiset 2-4 ViTa Oranssi P13-14 Finished
12_38 P12 sat 05.10.2019
16:50
PN1 Simon Gerke
(1 x 20 mins)
EIF Grön 2-9 FC Wild/ sininen Finished
12_39 P12 sat 05.10.2019
16:50
PN2 Dennis Gerke
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd 1-6 LeKi-futis 12/13 Finished
12_40 P12 sat 05.10.2019
17:15
PN2 Dennis Gerke
(1 x 20 mins)
NuPS mustat 0-2 LePa Vihreä Finished
10V01 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
08:30
LN3 Matias Astrada
(1 x 20 mins)
BK-46/röd 1-5 EIF Vit Finished
10V02 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
08:30
LN4 Mats Lillqvist
(1 x 20 mins)
FC Hik 2-1 FC LU Punainen Finished
10V03 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
08:55
LN3 Matias Astrada
(1 x 20 mins)
EIF 0-1 PPJ Eira Valkoinen Finished
10V04 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
08:55
LN4 Mats Lillqvist
(1 x 20 mins)
BK-46/vit 2-3 TuPS valkoinen Finished
09H01 P09 Haaste Ryhmä A sun 06.10.2019
09:00
TN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
KaPy/sinivalkoinen 0-0 KJS/Valkoinen Finished
09H02 P09 Haaste Ryhmä A sun 06.10.2019
09:00
TN2 Kjell Dahlberg
(1 x 24 mins)
EBK sinivalkoiset 0-2 EIF Finished
09K01 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
09:00
LN1 Gegge
(1 x 24 mins)
BK-46 0-0 Nups P09 Musta Finished
10E01 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
09:20
LN4 Jacob Lillqvist
(1 x 20 mins)
EIF Grön 6-1 FC Saupa Finished
10V05 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
09:20
LN3 Matias Astrada
(1 x 20 mins)
PPJ Eira Sininen 6-1 BK-46/röd Finished
09H03 P09 Haaste Ryhmä B sun 06.10.2019
09:30
TN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
Nups P09 Punainen 1-2 FC Länsi-Uusimaa 2 Finished
09H04 P09 Haaste Ryhmä B sun 06.10.2019
09:30
TN2 Kjell Dahlberg
(1 x 24 mins)
EPS mustat A2 0-2 FC HIK Finished
09K02 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
09:30
LN1 Gegge
(1 x 24 mins)
FC Länsi-Uusimaa 1 8-0 EPS mustat A Finished
10E02 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
09:45
LN3 Matias Astrada
(1 x 20 mins)
FC LU Sininen 6-0 TuPS musta Finished
10V06 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
09:45
LN4 Jacob Lillqvist
(1 x 20 mins)
EIF Vit 3-7 FC LU Punainen Finished
09H05 P09 Haaste Ryhmä C sun 06.10.2019
10:00
TN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
Kopse Valkoinen 4-1 FC Honka Keltainen Finished
09H06 P09 Haaste Ryhmä C sun 06.10.2019
10:00
TN2 Kjell Dahlberg
(1 x 24 mins)
KJS/Sininen 4-0 IIF/GUL Finished
09K03 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
10:00
LN1 Gegge
(1 x 24 mins)
HooGee Barrakudat 4-2 Nups P09 Musta Finished
T10V01 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
10:05
PN1 Alex Malmberg
(1 x 20 mins)
EIF grönvit 1-2 TuPS Pesukarhut Finished
T10V02 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
10:05
PN2 Mats Grönblom
(1 x 20 mins)
BK-46 Vit 2-1 KSF tytöt -11 Finished
10V07 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
10:10
LN3 Jens Fagerström
(1 x 20 mins)
EIF 5-3 TuPS valkoinen Finished
10V08 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
10:10
LN4 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
PPJ Eira Valkoinen 2-3 BK-46/vit Finished
09H07 P09 Haaste Ryhmä A sun 06.10.2019
10:30
TN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
KJS/Valkoinen 0-0 EBK sinivalkoiset Finished
09H08 P09 Haaste Ryhmä A sun 06.10.2019
10:30
TN2 Kjell Dahlberg
(1 x 24 mins)
EIF 3-0 KaPy/sinivalkoinen Finished
09K04 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
10:30
LN1 Gegge
(1 x 24 mins)
BK-46 1-1 FC Länsi-Uusimaa 1 Finished
10E03 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
10:35
LN4 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
PPJ Eira Oranssi 8-0 FC Saupa Finished
10V09 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
10:35
LN3 Jens Fagerström
(1 x 20 mins)
FC Hik 2-2 PPJ Eira Sininen Finished
T10E01 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
10:35
PN1 Alex Malmberg
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd 0-4 EIF vit Finished
T10E02 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
10:35
PN2 Mats Grönblom
(1 x 20 mins)
FC SauPa T2010-11 vihreät 2-1 TuPS Pandat Finished
09H09 P09 Haaste Ryhmä B sun 06.10.2019
11:00
TN1 Nicholas Brain
(1 x 24 mins)
FC Länsi-Uusimaa 2 2-2 EPS mustat A2 Finished
09H10 P09 Haaste Ryhmä B sun 06.10.2019
11:00
TN2 Niklas Roiha
(1 x 24 mins)
FC HIK 4-1 Nups P09 Punainen Finished
09K05 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
11:00
LN1 Joonas Siltala
(1 x 24 mins)
EPS mustat A 2-4 HooGee Barrakudat Finished
10V10 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
11:00
LN4 Hassan B
(1 x 20 mins)
EIF Vit 4-0 TuPS valkoinen Finished
T10E03 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
11:00
PN1 Alex Malmberg
(1 x 20 mins)
Gnistan 4-0 FC Honka Lumileopardit Finished
T10V03 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
11:00
PN2 Craig R
(1 x 20 mins)
EPS T10 4-0 EIF grön Finished
10E04 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
11:25
LN3 Jens Fagerström
(1 x 20 mins)
FC LU Sininen 1-2 PPJ Eira Oranssi Finished
10V11 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
11:25
LN4 Hassan B
(1 x 20 mins)
EIF 1-4 PPJ Eira Sininen Finished
T10V04 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
11:25
PN1 Alex Malmberg
(1 x 20 mins)
EIF grönvit 1-5 KSF tytöt -11 Finished
T10V05 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
11:25
PN2 Craig R
(1 x 20 mins)
FC SauPa T2010-11 valkoiset 0-8 TuPS Pesukarhut Finished
09H11 P09 Haaste Ryhmä C sun 06.10.2019
11:30
TN1 Nicholas Brain
(1 x 24 mins)
FC Honka Keltainen 3-0 KJS/Sininen Finished
09H12 P09 Haaste Ryhmä C sun 06.10.2019
11:30
TN2 Niklas Roiha
(1 x 24 mins)
IIF/GUL 0-4 Kopse Valkoinen Finished
09K06 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
11:30
LN1 Joonas Siltala
(1 x 24 mins)
Nups P09 Musta 0-3 FC Länsi-Uusimaa 1 Finished
10E05 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
11:50
LN4 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
EIF Grön 4-1 TuPS musta Finished
10V12 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
11:50
LN3 Lucas Rothwell
(1 x 20 mins)
FC LU Punainen 6-3 BK-46/röd Finished
T10E04 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
11:50
PN2 Oscar Hafström
(1 x 20 mins)
EIF vit 2-0 FC SauPa T2010-11 vihreät Finished
T10V06 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
11:50
PN1 Toffe Ammondt
(1 x 20 mins)
EIF grön 0-1 BK-46 Vit Finished
09H13 P09 Haaste Ryhmä A sun 06.10.2019
12:00
TN1 Nicholas Brain
(1 x 24 mins)
KJS/Valkoinen 0-6 EIF Finished
09H14 P09 Haaste Ryhmä A sun 06.10.2019
12:00
TN2 Niklas Roiha
(1 x 24 mins)
EBK sinivalkoiset 0-0 KaPy/sinivalkoinen Finished
09K07 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
12:00
LN1 Joonas Siltala
(1 x 24 mins)
HooGee Barrakudat 3-0 BK-46 Finished
10E06 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
12:15
LN4 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
FC Saupa 0-5 FC LU Sininen Finished
10V13 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
12:15
LN3 Lucas Rothwell
(1 x 20 mins)
PPJ Eira Valkoinen 3-4 FC Hik Finished
T10E05 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
12:15
PN1 Toffe Ammondt
(1 x 20 mins)
TuPS Pandat 1-5 Gnistan Finished
T10E06 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
12:15
PN2 Kim Björklund
(1 x 20 mins)
FC Honka Lumileopardit 2-1 BK-46 Röd Finished
09H15 P09 Haaste Ryhmä B sun 06.10.2019
12:30
TN1 Nicholas Brain
(1 x 24 mins)
FC Länsi-Uusimaa 2 3-0 FC HIK Finished
09H16 P09 Haaste Ryhmä B sun 06.10.2019
12:30
TN2 Niklas Roiha
(1 x 24 mins)
EPS mustat A2 2-0 Nups P09 Punainen Finished
09K08 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
12:30
LN1 Joonas Siltala
(1 x 24 mins)
EPS mustat A 0-5 Nups P09 Musta Finished
10V14 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
12:40
LN3 Lucas Rothwell
(1 x 20 mins)
EIF Vit 5-3 BK-46/vit Finished
10V15 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
12:40
LN4 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
PPJ Eira Sininen 8-0 TuPS valkoinen Finished
T10V07 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
12:40
PN1 Toffe Ammondt
(1 x 20 mins)
EPS T10 4-0 EIF grönvit Finished
T10V08 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
12:40
PN2 Jacob Lillqvist
(1 x 20 mins)
KSF tytöt -11 3-0 FC SauPa T2010-11 valkoiset Finished
09H17 P09 Haaste Ryhmä C sun 06.10.2019
13:00
TN1 Mathias Holmqvist
(1 x 24 mins)
FC Honka Keltainen 3-0 IIF/GUL Finished
09H18 P09 Haaste Ryhmä C sun 06.10.2019
13:00
TN2 Craig R
(1 x 24 mins)
KJS/Sininen 0-4 Kopse Valkoinen Finished
09K09 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
13:00
LN1 Jens Fagerström
(1 x 24 mins)
HooGee Barrakudat 0-10 FC Länsi-Uusimaa 1 Finished
10E07 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
13:05
LN3 Lucas Rothwell
(1 x 20 mins)
FC Saupa 1-1 TuPS musta Finished
10E08 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
13:05
LN4 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
PPJ Eira Oranssi 2-0 EIF Grön Finished
T10E07 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
13:05
PN2 Jacob Lillqvist
(1 x 20 mins)
FC SauPa T2010-11 vihreät 2-0 BK-46 Röd Finished
T10V09 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
13:05
PN1 Toffe Ammondt
(1 x 20 mins)
TuPS Pesukarhut 3-1 EIF grön Finished
09H19 P09 Haaste R10-12 sun 06.10.2019
13:30
TN1 Mathias Holmqvist
(1 x 24 mins)
KJS/Valkoinen
(#4 Ryhmä A)
0-2 Nups P09 Punainen
(#4 Ryhmä B)
Finished
09H20 P09 Haaste R7-9 sun 06.10.2019
13:30
TN2 Craig R
(1 x 24 mins)
KaPy/sinivalkoinen
(#3 Ryhmä A)
1-2 EPS mustat A2
(#3 Ryhmä B)
Finished
09K10 P09 Kilpa Ryhmä sun 06.10.2019
13:30
LN1 Jens Fagerström
(1 x 24 mins)
BK-46 2-2 EPS mustat A Finished
10V16 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
13:30
LN3 Oscar Hafström
(1 x 20 mins)
FC LU Punainen 2-3 BK-46/vit Finished
10V17 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
13:30
LN4 Hassan B
(1 x 20 mins)
EIF 1-1 FC Hik Finished
T10E08 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
13:30
PN1 Eki Åsten
(1 x 20 mins)
EIF vit 1-0 Gnistan Finished
T10E09 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
13:30
PN2 Mats Lillqvist
(1 x 20 mins)
TuPS Pandat 3-0 FC Honka Lumileopardit Finished
10E09 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
13:55
LN4 Hassan B
(1 x 20 mins)
EIF Grön 0-3 FC LU Sininen Finished
10V18 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
13:55
LN3 Oscar Hafström
(1 x 20 mins)
BK-46/röd 2-6 PPJ Eira Valkoinen Finished
T10V10 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
13:55
PN1 Eki Åsten
(1 x 20 mins)
EPS T10 7-1 KSF tytöt -11 Finished
T10V11 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
13:55
PN2 Mats Lillqvist
(1 x 20 mins)
BK-46 Vit 4-1 EIF grönvit Finished
09H21 P09 Haaste R4-6 sun 06.10.2019
14:00
TN1 Mathias Holmqvist
(1 x 24 mins)
EBK sinivalkoiset
(#2 Ryhmä A)
0-3 FC HIK
(#2 Ryhmä B)
Finished
09H22 P09 Haaste R1-3 sun 06.10.2019
14:00
TN2 Jens Fagerström
(1 x 24 mins)
EIF
(#1 Ryhmä A)
0-0 FC Länsi-Uusimaa 2
(#1 Ryhmä B)
Finished
10E10 P10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
14:20
LN3 Oscar Hafström
(1 x 20 mins)
PPJ Eira Oranssi 3-1 TuPS musta Finished
10V19 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
14:20
LN4 Hassan B
(1 x 20 mins)
FC Hik 2-1 TuPS valkoinen Finished
T10E10 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
14:20
PN2 Kim Björklund
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd 2-1 TuPS Pandat Finished
T10V12 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
14:20
PN1 Eki Åsten
(1 x 20 mins)
FC SauPa T2010-11 valkoiset 1-1 EIF grön Finished
09H23 P09 Haaste R10-12 sun 06.10.2019
14:30
TN1 Mathias Holmqvist
(1 x 24 mins)
IIF/GUL
(#4 Ryhmä C)
1-2 KJS/Valkoinen
(#4 Ryhmä A)
Finished
09H24 P09 Haaste R7-9 sun 06.10.2019
14:30
TN2 Jens Fagerström
(1 x 24 mins)
KJS/Sininen
(#3 Ryhmä C)
2-0 KaPy/sinivalkoinen
(#3 Ryhmä A)
Finished
09K11
(5/6)
P09 Kilpa sun 06.10.2019
14:30
LN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
EPS mustat A Rhymä #5 0-2 BK-46 p08 HaasteBK-46 p08 Haaste Finished
10V20 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
14:45
LN3 Oscar Hafström
(1 x 20 mins)
EIF Vit 0-2 PPJ Eira Valkoinen Finished
10V21 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
14:45
LN4 Hassan B
(1 x 20 mins)
PPJ Eira Sininen 5-6 BK-46/vit Finished
T10E11 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
14:45
PN1 Eki Åsten
(1 x 20 mins)
Gnistan 3-1 FC SauPa T2010-11 vihreät Finished
T10E12 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
14:45
PN2 Kim Björklund
(1 x 20 mins)
EIF vit 6-0 FC Honka Lumileopardit Finished
09H25 P09 Haaste R4-6 sun 06.10.2019
15:00
TN1 Mats Grönblom
(1 x 24 mins)
FC Honka Keltainen
(#2 Ryhmä C)
0-2 EBK sinivalkoiset
(#2 Ryhmä A)
Finished
09H26 P09 Haaste R1-3 sun 06.10.2019
15:00
TN2 Craig R
(1 x 24 mins)
Kopse Valkoinen
(#1 Ryhmä C)
1-1 EIF
(#1 Ryhmä A)
Finished
09K12
(3/4)
P09 Kilpa sun 06.10.2019
15:00
LN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
Nups P09 Musta
(#3 Ryhmä)
0-1 BK-46
(#4 Ryhmä)
Finished
10E11
(5/6)
P10 Enemmän sun 06.10.2019
15:10
LN4 Hassan B
(1 x 20 mins)
FC Saupa Ryhmä #5 6-3 BK-46 UnitedBK-46 United Finished
10V22 P10 Vähemmän sun 06.10.2019
15:10
LN3 Jocke Pihlström
(1 x 20 mins)
FC LU Punainen 1-1 EIF Finished
T10V13 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
15:10
PN1 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
EPS T10 5-5 TuPS Pesukarhut Finished
T10V14 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
15:10
PN2 Kim Björklund
(1 x 20 mins)
EIF grönvit 3-2 FC SauPa T2010-11 valkoiset Finished
09H27 P09 Haaste R10-12 sun 06.10.2019
15:30
TN1 Mats Grönblom
(1 x 24 mins)
Nups P09 Punainen
(#4 Ryhmä B)
1-0 IIF/GUL
(#4 Ryhmä C)
Finished
09H28 P09 Haaste R7-9 sun 06.10.2019
15:30
TN2 Craig R
(1 x 24 mins)
EPS mustat A2
(#3 Ryhmä B)
4-0 KJS/Sininen
(#3 Ryhmä C)
Finished
09K13
(1/2)
P09 Kilpa sun 06.10.2019
15:30
LN1 Peter Laine
(1 x 24 mins)
FC Länsi-Uusimaa 1
(#1 Ryhmä)
1-2 HooGee Barrakudat
(#2 Ryhmä)
Finished
10E12
(3/4)
P10 Enemmän sun 06.10.2019
15:35
LN3 Jocke Pihlström
(1 x 20 mins)
EIF Grön
(#3 Ryhmä)
1-2 TuPS musta
(#4 Ryhmä)
Finished
10E13
(1/2)
P10 Enemmän sun 06.10.2019
15:35
LN4 Hassan B
(1 x 20 mins)
PPJ Eira Oranssi
(#1 Ryhmä)
3-6 FC LU Sininen
(#2 Ryhmä)
Finished
T10V15 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
15:35
PN1 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
KSF tytöt -11 4-0 EIF grön Finished
09H29 P09 Haaste R4-6 sun 06.10.2019
16:00
TN1 Mats Grönblom
(1 x 24 mins)
FC HIK
(#2 Ryhmä B)
2-0 FC Honka Keltainen
(#2 Ryhmä C)
Finished
09H30 P09 Haaste R1-3 sun 06.10.2019
16:00
TN2 Mats Lillqvist
(1 x 24 mins)
FC Länsi-Uusimaa 2
(#1 Ryhmä B)
1-2 Kopse Valkoinen
(#1 Ryhmä C)
Finished
T10E13 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
16:00
LN3 Jocke Pihlström
(1 x 20 mins)
BK-46 Röd 1-1 Gnistan Finished
T10E14 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
16:00
LN4 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
EIF vit 3-2 TuPS Pandat Finished
T10E15 T10 Enemmän Ryhmä sun 06.10.2019
16:25
LN3 Jocke Pihlström
(1 x 20 mins)
FC Honka Lumileopardit 2-3 FC SauPa T2010-11 vihreät Finished
T10V16 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
16:25
LN4 Dennis Lindholm
(1 x 20 mins)
TuPS Pesukarhut 3-2 BK-46 Vit Finished
T10V17 T10 Vähemmän sun 06.10.2019
16:50
LN3 Jocke Pihlström
(1 x 20 mins)
EPS T10 3-1 FC SauPa T2010-11 valkoiset Finished