Making this tournament was EASY! CHEAP! QUICK!

Anybody can do it!

Making this tournament was EASY! CHEAP! QUICK!

Game Competition Group Day Time Field Referee Home Team Score Away Team Status
1 P03 Kilpa Lohko sun 26.08.2018
11:00
Nicholas Grönblom KyIF 2-1 BK-46 Finished
2 P03 Kilpa Lohko sun 26.08.2018
12:00
Craig R KyIF 2-1 HJK / West Finished
3 P03 Kilpa Lohko sun 26.08.2018
14:00
Jens F BK-46 0-1 HJK / West Finished
4 P03 Kilpa Lohko sun 26.08.2018
15:00
Craig R BK-46 1-0 KyIF Finished
5 P03 Kilpa Lohko sun 26.08.2018
16:00
Liam R HJK / West 0-2 KyIF Finished
6 P03 Kilpa Lohko sun 26.08.2018
17:00
Liam R HJK / West 1-2 BK-46 Finished
1 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
09:30
5 Zein FC HIK 2-0 BK-46 Röd Finished
2 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
10:00
5 Zein EBK Valkoinen 1-2 Gnistan / sininen Finished
3 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
10:30
5 Zein LoPa Valkoinen 2-0 BK-46 Röd Finished
4 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
11:00
5 Zein FC HIK 1-1 EBK Valkoinen Finished
5 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
11:30
5 Zein Gnistan / sininen 0-2 LoPa Valkoinen Finished
6 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
12:00
5 Pekka Sundholm EBK Valkoinen 0-0 BK-46 Röd Finished
1 P-09 Enemmän Lohko EP sat 29.09.2018
10:00
1 Tyler David LoPa Valkoinen 4-1 BK-46 Finished
2 P-09 Enemmän Lohko EP sat 29.09.2018
10:00
2 Kevin Koskinen EBK Sinivalkoinen 3-3 IIF / GUL Finished
3 P-09 Enemmän Lohko EP sat 29.09.2018
11:00
3 Tomas Siltanen BK-46 2-0 EBK Sinivalkoinen Finished
4 P-09 Enemmän Lohko EP sat 29.09.2018
11:00
4 Mergim Bushi LoPa Valkoinen 8-1 IIF / GUL Finished
5 P-09 Enemmän Lohko EP sat 29.09.2018
12:00
4 Matte G BK-46 4-2 IIF / GUL Finished
6 P-09 Enemmän Lohko EP sat 29.09.2018
12:30
2 Tim Holmqvist EBK Sinivalkoinen 0-10 LoPa Valkoinen Finished
7 P-09 Enemmän sat 29.09.2018
14:00
1 Peter Laine LoPa Valkoinen
(#1 Lohko EP )
5-1 EBK Sinivalkoinen
(#4 Lohko EP )
Finished
8 P-09 Enemmän sat 29.09.2018
14:00
2 Alvar Sirén BK-46
(#2 Lohko EP )
3-1 IIF / GUL
(#3 Lohko EP )
Finished
9
(1/2)
P-09 Enemmän sat 29.09.2018
15:00
3 Ander Amasorrain LoPa Valkoinen
(7 #winner)
6-0 BK-46
(8 #winner)
Finished
10
(3/4)
P-09 Enemmän sat 29.09.2018
15:00
4 Zein EBK Sinivalkoinen
(7 #loser)
2-1 IIF / GUL
(8 #loser)
Finished
1 P-09 Vähemmän Lohko VP sat 29.09.2018
10:00
3 Tomas Siltanen IIF / BLÅ 1-2 EIF p-09 Finished
2 P-09 Vähemmän Lohko VP sat 29.09.2018
10:00
4 Mergim Bushi FC HIK P09 3-1 KJS 09 Finished
3 P-09 Vähemmän Lohko VP sat 29.09.2018
11:30
1 Tyler David IIF / BLÅ 2-1 FC HIK P09 Finished
4 P-09 Vähemmän Lohko VP sat 29.09.2018
11:30
2 Kevin Koskinen EIF p-09 1-5 KJS 09 Finished
5 P-09 Vähemmän Lohko VP sat 29.09.2018
12:30
3 Ylson Lika EIF p-09 2-5 FC HIK P09 Finished
6 P-09 Vähemmän Lohko VP sat 29.09.2018
12:30
4 Matte G IIF / BLÅ 1-1 KJS 09 Finished
7 P-09 Vähemmän sat 29.09.2018
14:00
3 Ylson Lika FC HIK P09
(#1 Lohko VP)
5-2 EIF p-09
(#4 Lohko VP)
Finished
8 P-09 Vähemmän sat 29.09.2018
14:00
4 Zein KJS 09
(#2 Lohko VP)
1-0 IIF / BLÅ
(#3 Lohko VP)
Finished
9
(1/2)
P-09 Vähemmän sat 29.09.2018
15:30
3 Ander Amasorrain FC HIK P09
(7 #winner)
4-1 KJS 09
(8 #winner)
Finished
10
(3/4)
P-09 Vähemmän sat 29.09.2018
15:30
4 Zein EIF p-09
(7 #loser)
2-0 IIF / BLÅ
(8 #loser)
Finished
1 T-09/10 Enemmän EP Lohko 1 sat 29.09.2018
10:30
1 Tyler David BK-46 1-1 ViTa PinX Finished
2 T-09/10 Enemmän EP Lohko 1 sat 29.09.2018
11:00
1 Tyler David Fc Nokia -10/Sininen 1-5 EPS T08 Helmi haaste Finished
3 T-09/10 Enemmän EP Lohko 1 sat 29.09.2018
12:00
1 Peter Laine ViTa PinX 3-2 Fc Nokia -10/Sininen Finished
4 T-09/10 Enemmän EP Lohko 1 sat 29.09.2018
12:00
2 Tim Holmqvist BK-46 1-2 EPS T08 Helmi haaste Finished
5 T-09/10 Enemmän EP Lohko 1 sat 29.09.2018
13:00
1 Peter Laine ViTa PinX 4-2 EPS T08 Helmi haaste Finished
6 T-09/10 Enemmän EP Lohko 1 sat 29.09.2018
13:00
2 Tim Holmqvist BK-46 2-2 Fc Nokia -10/Sininen Finished
7 T-09/10 Enemmän sat 29.09.2018
14:30
1 Matias Astrada ViTa PinX
(#1 EP Lohko 1)
3-4 Fc Nokia -10/Sininen
(#4 EP Lohko 1)
Finished
8 T-09/10 Enemmän sat 29.09.2018
14:30
2 William Grönblom EPS T08 Helmi haaste
(#2 EP Lohko 1)
3-0 BK-46
(#3 EP Lohko 1)
Finished
9
(1/2)
T-09/10 Enemmän sat 29.09.2018
15:30
1 Matias Astrada Fc Nokia -10/Sininen
(7 #winner)
0-4 EPS T08 Helmi haaste
(8 #winner)
Finished
10
(3/4)
T-09/10 Enemmän sat 29.09.2018
15:30
2 William Grönblom ViTa PinX
(7 #loser)
3-2 BK-46
(8 #loser)
Finished
1 T-09/10 Vähemmän TVP/A sat 29.09.2018
10:30
2 Kevin Koskinen FC Wild T09 1-5 EIF Finished
2 T-09/10 Vähemmän TVP/A sat 29.09.2018
10:30
3 Tomas Siltanen PK-35 8-2 EPS T10 Siriukset/valko-musta Finished
3 T-09/10 Vähemmän TVP/A sat 29.09.2018
11:30
3 Tomas Siltanen EIF 5-2 PK-35 Finished
4 T-09/10 Vähemmän TVP/A sat 29.09.2018
11:30
4 Mergim Bushi EPS T10 Siriukset/valko-musta 4-7 FC Wild T09 Finished
5 T-09/10 Vähemmän TVP/A sat 29.09.2018
13:00
3 Ylson Lika FC Wild T09 1-6 PK-35 Finished
6 T-09/10 Vähemmän TVP/A sat 29.09.2018
13:00
4 Matte G EIF 8-1 EPS T10 Siriukset/valko-musta Finished
7 T-09/10 Vähemmän TVP/B sat 29.09.2018
10:30
4 Mergim Bushi PK-35/2 4-0 EIF F10-11 Finished
8 T-09/10 Vähemmän TVP/B sat 29.09.2018
11:00
2 Kevin Koskinen SauPa 4-0 Fc Nokia -10 /Valkoinen Finished
9 T-09/10 Vähemmän TVP/B sat 29.09.2018
12:00
3 Ylson Lika EIF F10-11 9-0 Fc Nokia -10 /Valkoinen Finished
10 T-09/10 Vähemmän TVP/B sat 29.09.2018
12:30
1 Peter Laine SauPa 0-5 PK-35/2 Finished
11 T-09/10 Vähemmän TVP/B sat 29.09.2018
13:30
1 Peter Laine SauPa 0-4 EIF F10-11 Finished
12 T-09/10 Vähemmän TVP/B sat 29.09.2018
13:30
2 Tim Holmqvist PK-35/2 4-0 Fc Nokia -10 /Valkoinen Finished
13 T-09/10 Vähemmän sat 29.09.2018
14:30
3 Ander Amasorrain EIF
(#1 TVP/A)
2-0 EIF F10-11
(#2 TVP/B)
Finished
14 T-09/10 Vähemmän sat 29.09.2018
14:30
4 Zein PK-35/2
(#1 TVP/B)
2-4 PK-35
(#2 TVP/A)
Finished
15 T-09/10 Vähemmän sat 29.09.2018
15:00
1 Matias Astrada FC Wild T09
(#3 TVP/A)
7-0 Fc Nokia -10 /Valkoinen
(#4 TVP/B)
Finished
16 T-09/10 Vähemmän sat 29.09.2018
15:00
2 William Grönblom EPS T10 Siriukset/valko-musta
(#4 TVP/A)
3-1 SauPa
(#3 TVP/B)
Finished
18
(3/4)
T-09/10 Vähemmän sat 29.09.2018
16:00
2 William Grönblom EIF F10-11
(13 #loser)
1-4 PK-35/2
(14 #loser)
Finished
19
(5/6)
T-09/10 Vähemmän sat 29.09.2018
16:00
3 Ander Amasorrain FC Wild T09
(15 #winner)
6-0 EPS T10 Siriukset/valko-musta
(16 #winner)
Finished
20
(7/8)
T-09/10 Vähemmän sat 29.09.2018
16:00
4 Zein Fc Nokia -10 /Valkoinen
(15 #loser)
0-2 SauPa
(16 #loser)
Finished
17
(1/2)
T-09/10 Vähemmän sat 29.09.2018
16:00
1 Matias Astrada EIF
(13 #winner)
2-1 PK-35
(14 #winner)
Finished
1 P-10 Vähemmän VP A sun 30.09.2018
10:00
1 Barkley EIF grön 4-1 FC Lohja 12-10 Finished
2 P-10 Vähemmän VP A sun 30.09.2018
10:00
2 Dennis L FC SauPa Vihreä 0-3 KJS 10 Finished
3 P-10 Vähemmän VP A sun 30.09.2018
11:00
1 Barkley FC Lohja 12-10 1-4 FC SauPa Vihreä Finished
4 P-10 Vähemmän VP A sun 30.09.2018
11:00
2 Dennis L EIF grön 0-3 KJS 10 Finished
5 P-10 Vähemmän VP A sun 30.09.2018
12:00
1 Barkley FC Lohja 12-10 1-6 KJS 10 Finished
6 P-10 Vähemmän VP A sun 30.09.2018
12:00
2 Dennis L FC SauPa Vihreä 1-1 EIF grön Finished
7 P-10 Vähemmän VP B sun 30.09.2018
10:00
3 Zein BK-46 1-10 FC SauPa Valkoinen Finished
8 P-10 Vähemmän VP B sun 30.09.2018
10:00
4 Kim B FC HIK P10 3-1 EIF vit Finished
9 P-10 Vähemmän VP B sun 30.09.2018
11:00
3 Zein FC SauPa Valkoinen 7-1 FC HIK P10 Finished
10 P-10 Vähemmän VP B sun 30.09.2018
11:00
4 Kim B BK-46 0-6 EIF vit Finished
11 P-10 Vähemmän VP B sun 30.09.2018
12:00
3 Emil B FC SauPa Valkoinen 6-1 EIF vit Finished
12 P-10 Vähemmän VP B sun 30.09.2018
12:00
4 Samuel FC HIK P10 8-1 BK-46 Finished
13 P-10 Vähemmän sun 30.09.2018
13:00
1 Alvar Sirén BK-46
(#4 VP B)
0-9 FC SauPa Vihreä
(#3 VP A)
Finished
14 P-10 Vähemmän sun 30.09.2018
13:00
2 Noah EIF vit
(#3 VP B)
2-4 FC Lohja 12-10
(#4 VP A)
Finished
15 P-10 Vähemmän sun 30.09.2018
13:00
3 Emil B KJS 10
(#1 VP A)
3-0 FC HIK P10
(#2 VP B)
Finished
16 P-10 Vähemmän sun 30.09.2018
13:00
4 Samuel EIF grön
(#2 VP A)
2-3 FC SauPa Valkoinen
(#1 VP B)
Finished
17
(1/2)
P-10 Vähemmän sun 30.09.2018
14:00
1 Alvar Sirén FC SauPa Vihreä
(13 #winner)
7-2 FC Lohja 12-10
(14 #winner)
Finished
18
(3/4)
P-10 Vähemmän sun 30.09.2018
14:00
2 Noah BK-46
(13 #loser)
2-2 EIF vit
(14 #loser)
Finished
19
(5/6)
P-10 Vähemmän sun 30.09.2018
14:00
3 Lucas R KJS 10
(15 #winner)
5-3 FC SauPa Valkoinen
(16 #winner)
Finished
20
(7/8)
P-10 Vähemmän sun 30.09.2018
14:00
4 Kim B FC HIK P10
(15 #loser)
3-3 EIF grön
(16 #loser)
Finished
1 P-10 Enemmän lohko sun 30.09.2018
10:30
1 Barkley EIF 8-0 BK-46 Finished
2 P-10 Enemmän lohko sun 30.09.2018
10:30
2 Dennis L GrIFK Wales 5-0 HIK Gul Finished
3 P-10 Enemmän lohko sun 30.09.2018
11:30
1 Barkley BK-46 1-6 GrIFK Wales Finished
4 P-10 Enemmän lohko sun 30.09.2018
11:30
2 Dennis L EIF 4-2 HIK Gul Finished
5 P-10 Enemmän lohko sun 30.09.2018
12:30
1 Alvar Sirén EIF 1-1 GrIFK Wales Finished
6 P-10 Enemmän lohko sun 30.09.2018
12:30
2 Noah BK-46 3-2 HIK Gul Finished
7 P-10 Enemmän sun 30.09.2018
13:30
1 Alvar Sirén EIF
(#1 lohko)
5-0 HIK Gul
(#4 lohko)
Finished
8 P-10 Enemmän sun 30.09.2018
13:30
2 Noah GrIFK Wales
(#2 lohko)
10-1 BK-46
(#3 lohko)
Finished
9
(1/2)
P-10 Enemmän sun 30.09.2018
14:30
1 Alvar Sirén EIF
(7 #winner)
0-4 GrIFK Wales
(8 #winner)
Finished
10
(3/4)
P-10 Enemmän sun 30.09.2018
14:30
2 Noah HIK Gul
(7 #loser)
2-2 BK-46
(8 #loser)
Finished
1 07 Kilpa lohko sun 30.09.2018
10:00
5 Tom G BK-46 1-1 PPJ Eira siniset Finished
2 07 Kilpa lohko sun 30.09.2018
10:35
5 Tom G PPJ Eira siniset 1-1 EPS Musta A Finished
3 07 Kilpa lohko sun 30.09.2018
12:00
5 Lucas R BK-46 1-1 EPS Musta A Finished
1 07 Haaste lohko sun 30.09.2018
10:40
6 Jakob L BK-46 1-1 IIF Fotboll P07 Finished
2 07 Haaste lohko sun 30.09.2018
11:20
5 Tom G Lahen Pojat JS 3-0 IIF Fotboll P07 Finished
3 07 Haaste lohko sun 30.09.2018
11:30
6 Jakob L PPJ Eira valkoiset 2-1 BK-46 Finished
4 07 Haaste lohko sun 30.09.2018
12:50
5 Kim B BK-46 0-2 Lahen Pojat JS Finished
5 07 Haaste lohko sun 30.09.2018
12:50
6 Lucas R PPJ Eira valkoiset 1-4 IIF Fotboll P07 Finished
6 07 Haaste lohko sun 30.09.2018
13:30
6 Johannes Lahen Pojat JS 0-1 PPJ Eira valkoiset Finished
7 07 Haaste sun 30.09.2018
14:40
5 Kjell D PPJ Eira valkoiset
(#1 lohko)
0-1 BK-46
(#4 lohko)
Finished
8 07 Haaste sun 30.09.2018
14:40
6 Johannes Lahen Pojat JS
(#2 lohko)
2-1 IIF Fotboll P07
(#3 lohko)
Finished
9
(1/2)
07 Haaste sun 30.09.2018
16:00
6 Johannes BK-46
(7 #winner)
2-3 Lahen Pojat JS
(8 #winner)
Finished
10
(3/4)
07 Haaste sun 30.09.2018
16:00
5 Kjell D PPJ Eira valkoiset
(7 #loser)
1-4 IIF Fotboll P07
(8 #loser)
Finished
7 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
12:30
5 Pekka Sundholm FC HIK 1-2 Gnistan / sininen Finished
8 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
13:00
5 Gegge LoPa Valkoinen 2-0 EBK Valkoinen Finished
9 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
13:30
5 Gegge BK-46 Röd 0-1 Gnistan / sininen Finished
10 08 Haaste lohko A sat 29.09.2018
14:00
5 Gegge LoPa Valkoinen 3-1 FC HIK Finished
11 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
09:30
6 Oscar LoPa Sininen 0-4 IIF fotboll Finished
12 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
10:00
6 Oscar Hoogee valkoinen 5-0 KaPy Valkoinen Finished
13 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
10:30
6 Oscar BK-46 Vit 1-2 IIF fotboll Finished
14 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
11:00
6 Oscar LoPa Sininen 0-9 Hoogee valkoinen Finished
15 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
11:30
6 Oscar KaPy Valkoinen 1-1 BK-46 Vit Finished
16 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
12:00
6 Eki Åsten IIF fotboll 2-1 Hoogee valkoinen Finished
17 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
12:30
6 Eki Åsten LoPa Sininen 0-2 BK-46 Vit Finished
18 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
13:00
6 Eki Åsten KaPy Valkoinen 1-0 IIF fotboll Finished
19 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
13:30
6 Eki Åsten Hoogee valkoinen 0-1 BK-46 Vit Finished
20 08 Haaste lohko B sat 29.09.2018
14:00
6 Eki Åsten LoPa Sininen 0-5 KaPy Valkoinen Finished
21
(9/10)
08 Haaste sat 29.09.2018
15:00
5 Gegge BK-46 Röd
(#5 lohko A)
8-0 LoPa Sininen
(#5 lohko B)
Finished
22
(7/8)
08 Haaste sat 29.09.2018
15:00
6 Kevin Koskinen EBK Valkoinen
(#4 lohko A)
0-1 Hoogee valkoinen
(#4 lohko B)
Finished
23
(5/6)
08 Haaste sat 29.09.2018
15:40
5 Alvar Sirén FC HIK
(#3 lohko A)
4-3 KaPy Valkoinen
(#3 lohko B)
Finished
24
(3/4)
08 Haaste sat 29.09.2018
15:40
6 Kevin Koskinen Gnistan / sininen
(#2 lohko A)
1-0 BK-46 Vit
(#2 lohko B)
Finished
25
(1/2)
08 Haaste sat 29.09.2018
16:20
5 Alvar Sirén LoPa Valkoinen
(#1 lohko A)
4-3 IIF fotboll
(#1 lohko B)
Finished
4 07 Kilpa lohko sun 30.09.2018
13:30
5 Kjell D EPS Musta A 3-0 BK-46 Finished
5 07 Kilpa lohko sun 30.09.2018
15:20
5 Kjell D PPJ Eira siniset 2-1 EPS Musta A Finished
6 07 Kilpa lohko sun 30.09.2018
14:05
5 Kjell D BK-46 4-1 PPJ Eira siniset Finished
1 06 Haaste lohko A sat 06.10.2018
09:30
1 Lucas Mondino BK-46 2-2 Njs Sininen Finished
5 06 Haaste lohko A sat 06.10.2018
10:30
1 Liam R BK-46 1-1 Gnistan P06 sinivalkoiset Finished
9 06 Haaste lohko A sat 06.10.2018
11:30
1 Toffe M Njs Sininen 0-1 Gnistan P06 sinivalkoiset Finished
2 06 Haaste lohko B sat 06.10.2018
09:30
2 Jakob L KaPy Valkoinen 2-2 EPS Musta B Finished
6 06 Haaste lohko B sat 06.10.2018
10:30
2 Jakob L EPS Musta B 1-0 KyIF Sininen Finished
10 06 Haaste lohko B sat 06.10.2018
11:30
2 Jakob L KaPy Valkoinen 1-1 KyIF Sininen Finished
3 06 Haaste lohko C sat 06.10.2018
10:00
1 Liam R NuPS musta 2-2 KP-75/TuPS YJ2 Finished
7 06 Haaste lohko C sat 06.10.2018
11:00
1 Toffe M FC Honka musta 3-1 KP-75/TuPS YJ2 Finished
11 06 Haaste lohko C sat 06.10.2018
12:00
1 Toffe M NuPS musta 2-0 FC Honka musta Finished
1 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
09:00
1 Jakob L BK-46 2-0 KaPy Sininen Finished
3 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
09:30
1 Jakob L SAPA/musta 2-2 Gnistan P06 keltaiset Finished
5 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
10:00
1 Jakob L Käpa06AC BLACK 1-7 BK-46 Finished
7 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
10:30
1 Dennis G KaPy Sininen 2-2 SAPA/musta Finished
9 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
11:00
1 Dennis G Gnistan P06 keltaiset 3-0 Käpa06AC BLACK Finished
11 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
11:30
1 Dennis G SAPA/musta 0-4 BK-46 Finished
13 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
12:00
1 Kari K Käpa06AC BLACK 0-1 KaPy Sininen Finished
15 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
12:30
1 Kari K Gnistan P06 keltaiset 0-1 BK-46 Finished
17 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
13:00
1 Kari K SAPA/musta 0-0 Käpa06AC BLACK Finished
19 06 Kilpa Lohko A sun 07.10.2018
13:30
1 Kari K KaPy Sininen 2-1 Gnistan P06 keltaiset Finished
2 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
09:00
2 Kjell D Honka kilpa 0-2 IIF Finished
4 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
09:30
2 Kjell D PPJ Eira 0-2 HPS musta Finished
6 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
10:00
2 Kjell D KP-75/TuPS YJ1 1-0 IIF Finished
8 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
10:30
2 Kjell D Honka kilpa 0-2 PPJ Eira Finished
10 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
11:00
2 Tom G HPS musta 2-1 KP-75/TuPS YJ1 Finished
12 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
11:30
2 Tom G IIF 3-0 PPJ Eira Finished
14 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
12:00
2 Tom G Honka kilpa 1-1 HPS musta Finished
16 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
12:30
2 Tom G KP-75/TuPS YJ1 1-0 PPJ Eira Finished
18 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
13:00
2 Tom G HPS musta 0-0 IIF Finished
20 06 Kilpa Lohko B sun 07.10.2018
13:30
2 Mete Honka kilpa 1-1 KP-75/TuPS YJ1 Finished
21
(9/10)
06 Kilpa sun 07.10.2018
14:30
1 Jakob L Käpa06AC BLACK
(#5 Lohko A)
2-0 Honka kilpa
(#5 Lohko B)
Finished
22
(7/8)
06 Kilpa sun 07.10.2018
14:30
2 Mete SAPA/musta
(#4 Lohko A)
5-1 PPJ Eira
(#4 Lohko B)
Finished
23
(5/6)
06 Kilpa sun 07.10.2018
15:00
1 Jakob L Gnistan P06 keltaiset
(#3 Lohko A)
1-5 IIF
(#3 Lohko B)
Finished
24
(3/4)
06 Kilpa sun 07.10.2018
15:00
2 Mete KaPy Sininen
(#2 Lohko A)
0-2 KP-75/TuPS YJ1
(#2 Lohko B)
Finished
25
(1/2)
06 Kilpa sun 07.10.2018
15:30
1 Jakob L BK-46
(#1 Lohko A)
4-0 HPS musta
(#1 Lohko B)
Finished
13 06 Haaste lohko F sat 06.10.2018
12:30
1 Toffe M Njs Sininen
(#3 lohko A)
2-1 KyIF Sininen
(#3 lohko B)
Finished
17 06 Haaste lohko F sat 06.10.2018
13:30
1 Craig R Njs Sininen
(#3 lohko A)
0-1 KP-75/TuPS YJ2
(#3 lohko C)
Finished
21 06 Haaste lohko F sat 06.10.2018
14:30
1 Craig R KyIF Sininen
(#3 lohko B)
3-0 KP-75/TuPS YJ2
(#3 lohko C)
Finished
14 06 Haaste lohko E sat 06.10.2018
12:30
2 Matte G BK-46
(#2 lohko A)
1-0 KaPy Valkoinen
(#2 lohko B)
Finished
18 06 Haaste lohko E sat 06.10.2018
13:30
2 Matte G KaPy Valkoinen
(#2 lohko B)
0-2 FC Honka musta
(#2 lohko C)
Finished
22 06 Haaste lohko E sat 06.10.2018
14:30
2 Matte G BK-46
(#2 lohko A)
1-1 FC Honka musta
(#2 lohko C)
Finished
15 06 Haaste lohko D sat 06.10.2018
13:00
1 Craig R Gnistan P06 sinivalkoiset
(#1 lohko A)
1-2 EPS Musta B
(#1 lohko B)
Finished
19 06 Haaste lohko D sat 06.10.2018
14:00
1 Craig R Gnistan P06 sinivalkoiset
(#1 lohko A)
2-1 NuPS musta
(#1 lohko C)
Finished
23 06 Haaste lohko D sat 06.10.2018
15:00
1 Jens F EPS Musta B
(#1 lohko B)
0-0 NuPS musta
(#1 lohko C)
Finished
24
(7/8)
06 Haaste sat 06.10.2018
15:30
1 Jens F KyIF Sininen
(#1 lohko F)
3-2 Njs Sininen
(#2 lohko F)
Finished
25
(5/6)
06 Haaste sat 06.10.2018
15:30
2 BK-46
(#2 lohko E)
1-5 KaPy Valkoinen
(#3 lohko E)
Finished
26
(3/4)
06 Haaste sat 06.10.2018
16:00
1 Jens F NuPS musta
(#3 lohko D)
4-1 FC Honka musta
(#1 lohko E)
Finished
27
(1/2)
06 Haaste sat 06.10.2018
16:00
2 Tom G EPS Musta B
(#1 lohko D)
1-0 Gnistan P06 sinivalkoiset
(#2 lohko D)
Finished
1 05 Kilpa lohko A sat 06.10.2018
10:00
LN Mergim Bushi BK-46 6-2 EBK Finished
2 05 Kilpa lohko A sat 06.10.2018
11:00
LN Nicholas Laine BK-46 2-2 EPS Akatemia Finished
4 05 Kilpa lohko A sat 06.10.2018
13:00
LN Nicholas Grönblom EBK 3-2 EPS Akatemia Finished
3 05 Kilpa lohko B sat 06.10.2018
12:00
LN Nicholas Laine HJK 06 sininen 3-5 FC Honka Musta 05 Finished
5 05 Kilpa lohko B sat 06.10.2018
14:00
LN Nicholas Grönblom FCFJ Valkoinen 4-0 KoiPS Finished
7 05 Kilpa lohko B sat 06.10.2018
16:00
LN Mete HJK 06 sininen 8-2 KoiPS Finished
8 05 Kilpa lohko B sat 06.10.2018
16:30
TN Kjell D FC Honka Musta 05 0-6 FCFJ Valkoinen Finished
12 05 Kilpa lohko B sat 06.10.2018
18:30
TN Tom G FC Honka Musta 05 3-0 KoiPS Finished
11 05 Kilpa lohko B sat 06.10.2018
18:00
LN Matte G HJK 06 sininen 1-4 FCFJ Valkoinen Finished
15 05 Kilpa sun 07.10.2018
11:00
LN Craig R EBK
(#2 lohko A)
4-5 FCFJ Valkoinen
(#1 lohko B)
Finished
16 05 Kilpa sun 07.10.2018
13:00
LN Mergim Bushi FC Honka Musta 05
(#2 lohko B)
0-6 BK-46
(#1 lohko A)
Finished
19
(3/4)
05 Kilpa sun 07.10.2018
15:00
LN Nicholas Laine EBK
(15 #loser)
4-1 FC Honka Musta 05
(16 #loser)
Finished
20
(1/2)
05 Kilpa sun 07.10.2018
16:00
LN Nicholas Laine FCFJ Valkoinen
(15 #winner)
0-1 BK-46
(16 #winner)
Finished
6 05 Kilpa lohko C sun 07.10.2018
10:00
LN Craig R EPS Akatemia
(#3 lohko A)
9-0 KoiPS
(#4 lohko B)
Finished
9 05 Kilpa lohko C sun 07.10.2018
12:00
LN Mergim Bushi EPS Akatemia
(#3 lohko A)
2-3 HJK 06 sininen
(#3 lohko B)
Finished
10 05 Kilpa lohko C sun 07.10.2018
14:00
LN Craig R HJK 06 sininen
(#3 lohko B)
6-0 KoiPS
(#4 lohko B)
Finished